2018-2019. tanév 56-os emlékműsor és Bárczi emléknap

Iskolánk hagyományaihoz híven az idei tanévben is megemlékezett az 56-os forradalom eseményeiről, hőseiről.
Immár második alkalommal a névadónkról való megemlékezés is ehhez a rendezvényhez kapcsolódott.

Az ünnepi műsor megszervezését a KÁI munkaközösség vállalta, viszont a megvalósításban az EÁI tanulói, kollégái is jelentős részt vállaltak. Ezúton is szeretnénk megköszönni minden felkészítő kolléga áldozatos munkáját annak érdekében, hogy tanulóink méltóképen tudtak megemlékezni a forradalomról.

A koszorúzást követően az ünnepség részét képezte a Bárczi emlékplakett átadása, melyet – a kollégák szavazatai alapján, vezetői döntést követően – Megyeri Katalin kolléganőnk kapta az intézményben végzett odaadó, áldozatos szakmai munkájáért. Ezúton is gratulálunk neki, jó egészséget és további sikereket kívánunk!